Oficjalne pokazy i prezentacje spółki Clavam Sp. z o.o. – zobacz opinie

1

Artykuły gospodarstwa domowego to rzeczy, które sprzedają się w dużych ilościach niezależnie od pory roku i mody. Sprzęty te bardzo często nie są doceniane, gdyż ludzie w XXI wieku nauczyli się wygody i komfortu. Warto zwrócić uwagę, gdzie ludzie kupują takie produkty najczęściej. Zazwyczaj jest to internet lub sklepy stacjonarne. Swego czasy popularne były również pokazy, na które uczęszczało wiele osób. Z czasem jednak okryły je negatywne opinie i taka forma sprzedaży stała się zapomniana. Nasza redakcja jest jednak ciekawa, dlaczego w ogóle powstały takie negatywne opinie i na czym skupia się pokazowa forma sprzedaży. O komentarz poprosiliśmy pana Tomasza Borowskiego z firmy Clavam Sp. z o.o..

Marka Clavam Sp. z o.o.- Jakość, bezpieczeństwo oraz zaufanie klienta

Na początku zapytaliśmy pana Tomasza o kilka słów na temat swojej firmy. Byliśmy bardzo ciekawi oferowanego asortymentu. Pan Tomasz powiedział:

,,Jestem przedstawicielem marki Clavam Sp. z o.o., która pośredniczy w sprzedaży wielu ciekawych artykułów gospodarstwa domowego. Swoją działalność prowadzimy od wielu lat i na pokazach prezentujemy swoje przedmioty. Stale przybywa nam nowych klientów i zatrudniamy nowe osoby do pracy, gdyż nie wyrabiamy się z prezentacjami. W naszej ofercie znajdą Państwo:

Co prawda jesteśmy pośrednikami, jednak z naszymi producentami mamy stały kontakt i owocnie współpracujemy. Dzięki temu, że my zajmujemy się sprzedażą, projektanci i twórcy owych przedmiotów mogą skupiać się na ich udoskonalaniu i na znajdowaniu nowych patentów unowocześniających te sprzęty.”

W naszej redakcji zetknęliśmy się z negatywnymi opiniami dotyczącymi takich pokazów, dlatego chcieliśmy o zdanie zapytać pana Tomasza. Bez namysłu odpowiedział:

,,Negatywne opinie spowodowane są aktywną działalnością oszustów, którzy sprzedając podrobione produkty, żerują na cudzej naiwności. Jedna pani podczas pokazu pokazała mi aukcję, na której przedstawione było zdjęcie naszego produktu w mocno zaniżonej cenie. Od razu poinformowałem panią o tym, że produkt jest podrobiony i wykonany ze złej jakości materiałów. Niestety nie mamy możliwości zabraniać takim osobom wykonywania pokazów. Często mają oni czelność przedstawiać się, jako pracownicy naszej firmy i posługują się naszym logo. To smutne i żenujące.”

Jak przechytrzyć oszustów?

Po usłyszeniu tych słów od razu chcieliśmy poznać sposoby, jakie pomogą uchronić nam się przed takimi oszustami, jednak pan Tomasz jeszcze przed zadaniem pytania dodał:

,,Pewnie jesteście ciekawi, jak można ustrzec się przed takimi osobami? Zazwyczaj największym ich zdrajcą jest nieprofesjonalność oraz brak podstawowej wiedzy dotyczącej owych produktów. Takie osoby proponują również ceny podobne do tych w sieci. To wręcz pewne, że w takim przypadku mowa o oszustach. Zachęcam również klientów i uczestników pokazów do zgłaszania takich wątpliwości organizatorom uroczystości.”

Dlaczego warto kupować a pokazach?

Po tych słowach postanowiliśmy zapytać pana Tomasza o to, dlatego tak w ogóle warto korzystać z ofert takich pokazów i dlaczego jest to opłacalne. Odpowiedź brzmiała:

,,Oczywiście jest wielu zwolenników zakupów online i nie podlega to dyskusji. To wygodna forma robienia zakupów, a społeczeństwo robi się coraz bardziej leniwe. Podczas pokazów istnieje możliwość bezpośredniego kontaktu, który jest bardzo ważny podczas dokonywania transakcji. Sprzedawcy internetowi często nie odpisują na pytania i tłumaczą się brakiem czasu spowodowanego rzekomo dużą ilością zamówień. My na pokazach każdemu klientowi poświęcamy dużo czasu i cierpliwie odpowiadamy na pytania. Tutaj klient widzi, co kupuje. Nie musi później bawić się w odsyłanie rzeczy i frustrować się dodatkowymi kosztami przesyłki. Dodatkowo ewentualne reklamacje realizowane są natychmiast! Zazwyczaj cały proces trwa do kilku dni. Podchodzimy do klienta z szacunkiem oraz staramy się o dobre imię naszej firmy. Jedną z najważniejszych zalet pokazów jest korzystanie ze specjalnych zniżek oferowanych przez producentów. Jako pośrednicy również często wyciągamy takie zniżki od twórców, aby liczba klientów stale wzrastała. Uczęszczanie na takie pokazy to możliwość kupowania oryginalnych rzeczy w najniższych cenach na rynku. Oczywiście aukcji online w ogóle nie biorę pod uwagę, gdyż są to rzeczy podrobione.”

Oferta marki Clavam Sp. z o.o.

Kiedy już dowiedzieliśmy się szczegółów związanych z korzyściami płynącymi z uczęszczania na pokazy oraz po zapoznaniu się z możliwościami weryfikacji oszustów, chcieliśmy dowiedzieć się czegoś więcej o produktach oferowanych przez Clavam Sp. z o.o.. Pan Tomasz bardzo ochoczo opowiedział nam o szczegółach produktów.

Mata BodyShape

,,Ta mata to wynalazek XXI wieku. Dzięki niej bez względu na wiek można się zrelaksować oraz zregenerować obolałe ciało. Ta mata wibrująca wspomaga nie tylko ciało, ale i umysł, ponieważ 10 pól wibracyjnych przyczynia się do znacznego zmniejszenia problemów związanych ze stanami depresyjnymi i pogorszeniem samopoczucia. Moja żona każdego dnia korzysta z tej maty i jest wręcz zachwycona. Jako użytkownik mogę polecić ją w 100%. Obecnie negocjujemy z firmą Casada i staramy się uzyskać dodatkowe rabaty dla naszych klientów.”

Pan Tomasz z firmy Clavam Sp. z o.o. po dokładnym opisie i określeniu korzyści płynących z zastosowania maty postanowił przejść do kolejnego produktu, jakim był odkurzacz marki Clean King.

Odkurzacz Clean King

,,Te odkurzacze to prawdziwy hit. Oprócz dogłębnego oczyszczania dywanu istnieje możliwość również mycia podłogi dzięki jego zastosowaniu. Odkurzacz Clean King wypierze dywan, tapicerkę oraz obicia. Dotrze w najgłębsze zakamarki i sprawi, że powierzchnia będzie wyglądała, jak nowa. Produkt ten to artykuł najchętniej kupowany przez naszych klientów. Każdy ma już dosyć słabych mocy odkurzaczy dostępnych w sklepach stacjonarnych. Ten jest bezawaryjny i niezastąpiony w codziennych porządkach.”

Naczynia kuchenne Venice

Pan Tomasz z niezwykłą pasją opowiadał nam również o naczyniach oferowanych przez markę Venice. Byliśmy poruszeni tym, jak dobitnie ukazywał nam zalety gotowania dzięki tym produktom:

,,Marka Venice to zespół stworzony z profesjonalistów. Przedstawicielem Clavam Sp. z o.o. i ekspertem do spraw sprzedaży jestem już kilkanaście lat, ale nigdy nie spotkałem takich profesjonalistów! Oferowane przez nich garnki, czy też palenie, wykonane są z najlepszych stopów surowców. Potwierdzić może to fakt, iż w tych garnkach możliwe jest gotowanie oraz pieczenie bez oleju! Dzieje się tak dzięki powłokom nieprzywierającym. Sam uwielbiam gotować i od lat korzystam tylko z produktów oferowanych przez Venice. Z dużym zaangażowaniem namawiam do zakupu również obecnych na pokazach. Przyrządzone potrawy cechują się mocnym aromatem oraz są zdrowe! Kształt i wielkość garnków została stworzona w taki sposób, aby tworzyć zgraną całość i dawać możliwość gotowania na parze.”

Materac MediAir 3D

Jednym z najważniejszych punktów naszej oferty jest specjalistyczny materac MediAir 3D. Został on stworzony z myślą o zabiegach terapeutycznych. Liczne doświadczenia pokazują, iż produkt ten świetnie sprawdza się w swojej branży, co wyniosło go do rangi jednego z najlepszych modeli dostępnych na rynku. Co jednak stoi za tak dużym sukcesem materaca MediAir? Przede wszystkim jest on produkowany przy użyciu stuprocentowej, czystej wełny. Rozwiązanie to ma wiele zalet – w szczególności w branży terapeutycznej. Przede wszystkim, zastosowanie wełny usprawnia wymianę powietrza oraz wilgoci. Jest to szczególnie ważne podczas zabiegów, którym z reguły towarzyszy sporo potu oraz innego rodzaju produktów ubocznych. Dodatkowo powierzchnia materaca pokryta jest żyrardową dzianiną przeplatana srebrną nitką. Rozwiązanie to zapobiega rozmnażaniu się wszelkich niepożądanych drobnoustrojów. Dół materaca został natomiast wyposażony w tkaninę POLYESTER 6000D, której zadaniem jest ochrona przed wodą oraz uszkodzeniami mechanicznymi.  Wnętrze materaca wypełnia dodatkowa pianka PUR 25. Nadaje ona całości sprężystości, która jest konieczna w tego typu akcesoriach terapeutycznych. Materac MediAir świetnie współpracuje z innymi sprzętami firmy Casada, takimi jak maty sensoryczne oraz masujące. Dzięki umiejętnemu zastosowaniu całego zestawu, można znacznie pomnożyć pozytywne efekty zabiegów terapeutycznych.

Podsumowanie

Na końcu podziękowaliśmy panu Tomaszowi za udzielenie wywiadu. Nalegał on, aby zamieścić ostatnie słowa wywiadu:

,,Dziękuje za przemiły wywiad. Ostrzegam jednak czytelników przed potencjalnymi oszustami. W razie pytań lub chęci zakupów zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania i udzielimy porad.”

1 komentarz
  1. Grażka mówi

    Wraz z koleżanką wybrałyśmy się na pokaz tejże firmy. Przyznam się, że mnie do tego namówiła. Fakt, na początku miałyśmy obawy, że produkty będą nam wciskane na siłę, jednak okazało się zupełnie inaczej. Obsługa spotkania była rewelacyjna, natomiast osoby prowadzące, wyczerpująco odpowiadały na zadawane pytania. To sprawiło, że postanowiła zakupić matę masującą casada. Dlaczego ją wybrałam? A więc na co dzień spędzam 8 godzin w pozycji siedzącej, ponieważ pracuję w administracji. Co za tym idzie, po całym dniu pracy, mój kręgosłup woła o pomoc. I faktycznie ta mata spełnia moje oczekiwania. Dzięki temu produktowi ból pleców znikł, a ja nie muszę wydawać fortuny na sesje z masażystą. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu matę casada. Z pewnością pojawię się na kolejnym spotkaniu, ponieważ mój zakup uważam za udany.

Zostaw odpowiedź