Gdzie znajdą zastosowanie czyściwa przemysłowe?

0

Czyściwa to specjalistyczne materiały, które są niezastąpione w utrzymaniu czystości. Na rynku dostępne są zarówno włókninowe, makulaturowe, celulozowe, jak i makulaturowo-celulozowe wersje. Nie tylko pokonują brud, ale również świetnie pochłaniają wilgoć. W jakich przestrzeniach i branżach sprawdzą się najlepiej?

Czyściwo przemysłowe w warsztatach (nie tylko samochodowych)

Czyściwo Tork posiada unikalne właściwości, dzięki którym niezwykle skutecznie usuwa wszelki brud. Właśnie dlatego można je z powodzeniem wykorzystać z różnych warsztatach. Tam bowiem konieczne jest częste wycieranie powierzchni zabrudzonych smarami, farbami oraz olejami. Zresztą czyściwo Tork poradzi sobie nie tylko z płynnymi substancjami. Doskonale sprawdza się również w walce z drobnymi opiłkami i innymi, pyłowymi strukturami. W tej branży szczególnie polecane są czyściwa włókninowe, ponieważ one najlepiej absorbują trudne do usunięcia, kleiste substancje. Poradzą sobie nawet z płynem hamulcowym.

Czyściwo przemysłowe w gastronomii

Czyściwo Tork znajdzie też zastosowanie w kuchni. Mając na uwadze zasady bezpieczeństwa i higieny pracy, a także wymogi instytucji sanitarnych, przestrzenie gastronomiczne wymagają nieustannego sprzątania. Konieczne jest natychmiastowe wycieranie oleju, który wylał się na posadzce albo pomidora, który spadł na podłogę. Zresztą czyściwo Tork znajdzie zastosowanie nie tylko do podłogi, ale również blatów oraz naczyń. Można nimi nawet przecierać talerze przed wydawką oraz sztućce przed serwisem. Do takiego zastosowania idealnie nada się czyściwo papierowe, ponieważ jest tanie i jednocześnie bardzo chłonne.

Czyściwo przemysłowe w służbie zdrowia

Czyściwo Tork znajduje się także w powszechnym użytku szpitali i innych placówek medycznych. Jak wiadomo bowiem gabinety lekarskie i sale operacyjne wymagają sterylnej czystości. Nic nie zapewni natomiast tak dobrego efektu, jak czyściwo Tork. W tej branży korzysta się zarówno z włókninowych, celulozowych, a także makulaturowo-celulozowych wersji czyściwa. Stosuje się je do różnorodnych powierzchni – podłóg, specjalistycznego sprzętu, szpitalnych toalet, kozetek, łóżek i wielu innych. Czyściwo Tork pozwoli na wyeliminowanie ryzyka przenoszenia zakażeń, bakterii i drobnoustrojów.

Czyściwo przemysłowe również w Twoim domu

Czyściwo Tork można również wykorzystać do zwykłego, codziennego sprzątania. Z pewnością uczyni ono łatwiejszym mycie szyb, toalet, luster, podłóg oraz ścieranie kurzu. Zarówno wersje włókninowe, papierowe, jak i te uniwersalne – wielozadaniowe, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zostaw odpowiedź