Materac rehabilitacyjny MediAir 3D marki Casada – cena i opinie

0

Na przestrzeni ostatnich miesięcy, coraz więcej mówi się o rewolucyjnych materacach służących rehabilitacji MediAir 3D. Według opinii specjalistów materace te cechują się niezwykłą wytrzymałością, nie mają tendencji do tworzenia się wgnieceń, a ich trwałość oraz technologie które zostały w nich zamontowane zasługują na prawdziwy podziw. Materace rehabilitacyjne stanowią tak naprawdę główne narzędzia, które używane są przez najlepszych fizjoterapeutów oraz masażystów. Materace tego rodzaju są używane podczas rozmaitych terapii, których zadaniem jest leczenie różnego rodzaju chorób zwyrodnieniowych kręgosłupa i nie tylko. Materac MediAir 3D, któremu został poświęcony niniejszy artykuł, są produkowane przez markę Casada. Dystrybucją niniejszych materacy zajmuje się firma Clavam. Informacji postanowiliśmy poszukać u samego źródła i w tym celu postanowiliśmy przeprowadzić wywiad z panem Tomaszem Soboń, który jest wieloletnim pracownikiem oraz reprezentantem interesu firmy na terenie Polski.

Wszystkie informacje na temat materaca MediAir 3D, który wyprodukowany został przez markę Casada

Bardzo ciekawiło nas czemu zawdzięczają swoją popularność materace MediAir 3D. Pan Tomasz Soboń, który reprezentuje interesy firmy Clavam na terenie Polski skomentował tą sprawę w sposób, który następuje:

”Materac firmy Casada MediAir 3D to produkt, który został wyprodukowany przede wszystkim z myślą o prowadzeniu profesjonalnych zabiegów terapeutycznych. Nie ulega wątpliwości, że materac ten jest jednym z najlepszych tego rodzaju produktów, które są dostępny na obecnym rynku. Do wykonania materace została użyta jedynie naturalna wełna. Obecność prawdziwe wełny w składzie materaców MediAir 3D marki Casada, sprawia że mają one niesamowite zdolności termiczny oraz termoregulacyjne. Wełna odpowiedzialna jest za stworzenie specyficznego mikroklimatu we wnętrzu materaca. Oznacza to, że nadmiar wilgoci zbierany jest bocznych zbiornikach materaca, a następnie uwalniane do atmosfery. Dzięki takiemu zabiegowi materac jest zawsze suchy, nawet jeśli wykorzystywany jest niezwykle aktywnie. Nadmiar wilgoci nie zatrzymuje się we wnętrzu materaca.” – Relacjonuje nasz rozmówca, pan Tomasz Soboń.

Po chwili, Bohater dzisiejszego wywiadu postanowił dodać kilka szczegółów dotyczących budowy materaca MediAir 3D.

”Warto także wspomnieć, że wierzchnia część materaca pokryta została specjalnym materiałem, który zapewnia działanie antybakteryjne. Mowa tutaj o dzianinie żyrardowej, która została wzbogacona srebrną nicią. Z kolei spód materaca uszyty został z tkaniny, której cechą charakterystyczną jest bardzo wysoka odporność na działanie wody, ścieranie się oraz tworzenie wszelkie go rodzaju rozdarcie. Boczna część materaca została wyprodukowana z elastycznej oraz oddychającej tkaniny. Całość tych zastosowań sprawia, że materac MediAir 3D charakteryzują się prawdziwie trwałą sprężystość ją i są w pełni od odporne na tworzenie się różnego rodzaju odkształceń.”

Sprzedaż pokazowa prowadzona przez firmę Clavam – komentarz pana Tomasza Soboń

” Cechą charakterystyczną marki Clavam, która zajmuje się dystrybucją między innymi materacy Casada jest fakt, że prowadzi ona sprzedaż pokazową. Oznacza to że kupić produkty, które zajmuje znajdują się w ofercie naszej firmy można jedynie podczas specjalnie organizowanych pokazów, na których są one prezentowane. Choć forma sprzedaży tego rodzaju spotyka się zarówno z opiniami pozytywnymi i negatywnymi, warto zauważyć, że pozwala ona na prawdziwe poznanie produktów przed decyzją o ich zakupie.” – Tłumaczy nam nasz rozmówca.

Wiemy jednak, że sprzedaż pokazowa ma także swoje spore grono przeciwników. O komentarz na ten temat zapytaliśmy naszego rozmówca, który wypowiedział się o tym w sposób, który następuje:

”Niestety, ale sukces naszej marki oraz marek, które zajmują się produkcją sprzętów, które znajdują się w naszej ofercie przeciąga nie tylko zainteresowanie samych konsumentów, ale także firm, które są dla nas konkurencją. W tym przypadku niezdrową konkurencją ponieważ przez ostatnie lata niejednokrotnie obserwowałem jak ich złośliwość sprawia, że podszywają się oni pod naszą firmę i żerują na naszej nieskazitelnej opinii. Z tego też powodu apeluję z tego miejsca do zachowania różnego rodzaju środków ostrożności podczas kupowania naszych produktów. Materace MediAir 3D można zakupić jedynie na specjalnie organizowanych przez firmę Clavam pokazach i kosztują one wówczas 10 900 zł za sztukę. Nasza firma nie zajmuje się prowadzeniem sprzedaży w innych kanałach, dlatego też każdy konsument powinien wiedzieć, że wszelkie oferty, które dostępne są w Internecie zazwyczaj są ofertami podszywających się pod nas firm konkurencyjnych. Oferują oni zwykle tańsze produkty, które do złudzenia przypominają nasze, jednak w żadnym stopniu nie przypominają ich oryginalnej jakości. Z tego miejsca zachęcam również do korzystania z oficjalnie organizowanych spotkań firmowych, na których można zadać liczne pytania przedstawicielom firmy Clavam.” – Ostrzega reprezentant firmy Clavam, pan Tomasz Soboń.

Do jakich celów przeznaczony jest no teraz MediAir 3D?

”Materac MediAir 3D świetnie sprawdzi się podczas prowadzenia terapii przez fizjoterapeutów, które dotyczą leczenia chorób zwyrodnieniowych kręgosłupa oraz jego dyskopatii, zapalenie stawów przy kręgosłup owych, chorób zwyrodnieniowych w obrębie stawów obwodowych, a także leczenia bólu związanego z przeciążeniem kręgosłupa, ból i korzeniowych, rwy kulszowej oraz rwy barkowej czy też niestabilności kręgosłupa. Materac MediAir 3D sprawdzi się także podczas prowadzenia terapii w zakresie innych chorób związanych z kręgosłupem. To najlepszy produkt tego typu, które dostępny jest na rynku. Świadczy o tym opinia zadowolonych klientów.” – Tłumaczy nam nasz rozmówca, bohater dzisiejszego artykułu Pan Tomasz Soboń z Clavam.

„Ponadto, warto dodać, że materac rehabilitacyjny marki Cadasa MediAir 3D może okazać się także pomocne podczas leczenia zapaleń powstałych w stawach krzyżowo-biodrowych, stanów po urazach kręgosłupa, a w tym rozmaitych stłuczeniach, zwichnięciach lub nawet złamaniach, a także stanach, w których kręgosłup zajmuje znajduje się po przeprowadzonych wcześniej operacjach. Materac MediAir 3D to także sposób na profilaktykę odleżyn, albo leczenie już powstałych od leży w obrębie grzbietu czytać kończyn dolnych organizmu. To niezwykły produkt, który nie bez powodu cieszę się tak pozytywną opinią klientów.” – Dodaje po chwili nasz dzisiejszy rozmówca, pan Tomasz Soboń.

Trudno byłoby się sprzeczać z opinią konsumentów, która w rzeczywistości jest bardzo pozytywna jeśli chodzi o korzystanie z materacy MediAir 3D. W Internecie można napotkać setki opinii, które w korzystny sposób wpływają na wizerunek marki Clavam oraz wizerunek producentów, z którymi ów marka współpracuje.

Dzisiejszy wywiad z panem Tomaszem Soboń, utwierdził naszą redakcję w przekonaniu, że sprzedaż pokazowa w istocie jest niezwykle korzystnym sposobem docierania do klientów oraz prezentowania im produktów zarówno dla nich samych jaki dla samej firmy zajmującej się sprzedażą.

Zachęcamy do wzięcia udziału w jednym z pokazów, które organizowane są przez firmę, której został poświęcony niniejsza artykuł. Podczas takich pokazów można zapoznać się w dokładny sposób z asortymentem, który znajduje się w ofercie firmy Clavam, przetestować go, a także zapytać o szczegóły związane z jego funkcjonalnością. Marka Clavam jest firmą, która jest bardzo otwarta na potrzeby klientów i dokłada wszelkich starań, aby ci byli zadowoleni z prowadzonych przez nich działań. Wiele firm konkurencyjnych mogłoby się sporo nauczyć od tej firmy. Należy jednak pamiętać o zachowaniu Ostrożności podczas wchodzenia w posiadanie poszczególnych sprzętów, taki jak materac MediAir 3D marki Casada. Tak jak ostrzegał nas pan Tomasz Soboń, szczególnie w Internecie roi się od oszustów, którzy żerują na sukcesie firmy i starają się wzbogacić jej kosztem. Należy pamiętać że oryginalne produkty można kupić jedynie podczas specjalnie organizowanych pokazów, do uczestnictwa w których serdecznie Państwa zachęcamy.

Zostaw odpowiedź