Odkurzacz piorący Clean King – sprawdź cenę oraz opinie!

0

Pokaz artykułów gospodarstwa domowego, co ja tu robię?

Złożyło się wczoraj dość przypadkowo, że zamiast na zaplanowane spotkanie z doradcą finansowym, trafiłam na pokaz artykułów gospodarstwa domowego, myląc sale, w których odbywały się spotkania. Zamiast jednak wyjść i pospiesznie udać się na miejsce mojego, zaplanowanego spotkania, spontanicznie podjęłam decyzję, aby posłuchać szczegółów oferty, gdyż dotąd byłam ciekawa, jak wyglądają takie pokazy. Słyszałam też, nie ukrywam wiele opinii na ten temat, nie zawsze były one pochlebne, zwęszyłam więc świetną okazję, by przekonać się, czy rzeczywiście prawdą jest, że ceny produktów, sprzedawanych w ten sposób są istotnie zawyżone, a jakość odbiega od życzenia…

Odrobinę sceptycznie nastawiona, zajęłam więc wolne miejsce i w ciszy przysłuchiwałam się prezenterce. Przyznam, że od razu moją uwagę przykuło ciekawie wyglądające urządzenie, mianowicie odkurzacz piorący Clean King, o którym była mowa. Później dowiedziałam się, że wcześniej wspominano o naczyniach Venice oraz matach masujących, których dystrybutorem jest firma Clavam, zajmująca się pośrednictwem w sprzedaży właśnie Clean Kinga. Nie będę dzieliła się na wstępie swoimi, wszystkimi wrażeniami, bo po pokazie postanowiłam zaczerpnąć szczegółowych informacji u źródła i w cztery oczy, czym chętnie się podzielę, bo produkt okazał się na prawdę rewelacyjny.

Kilka, ogólnych pytań o Clean King.

Pani Jadwiga Baron, przedstawicielka firmy Clavam, oficjalnego i jedynego dystrybutora oryginalnego odkurzacza piorącego Clean King, zgodziła się odpowiedziać na moje pytania, odnośnie funkcjonalności urządzenia.

-Pani Jadwigo – zapytałam, czy urządzenie Clean King wyczyści suche i mokre zabrudzenia?

– Clean King – radzi pani Jadwiga, jest wielofunkcyjnym odkurzaczem piorącym, urządzeniem, które pierze, sprząta, czyści i filtruje. Zakres jego działań obejmuje nie tylko odkurzanie, które oczywiście wykonuje doskonale, dzięki swojej dużej mocy 2400 W, ale również odkurzanie na mokro, z wykorzystaniem nowoczesnego systemu gromadzenia brudnej wody i zanieczyszczeń w jednym zbiorniku, a wody czystej, używanej do pracy odkurzacza, w zupełnie niezależnym, drugim pojemniku. Odkurzanie suchych zanieczyszczeń jest niezwykle sprawne i szybkie, a dostosowane do wymagań gospodarstw domowych końcówki, pozwalają łatwo dotrzeć do trudno dostępnych zakamarków. Czyszczenie na mokro jest niezwykle wydajne i szybkie, dzięki doskonałemu mechanizmowi osuszania powierzchni. Dywany, tapicerka, obicia mebli wypoczynkowych, bardzo szybko zostaną osuszone, dzięki funkcjom Clean Kinga.

– Jestem już na wstępie pod wrażeniem Clean Kinga, proszę mi jednak powiedzieć, czy urządzenie wykona jakieś zadania specjalne?

Clean King, odkurzacz piorący do zadań specjalnych:

– Zadania specjalne – twierdzi pani Jadwiga Baron, urządzenie Clean King wykonuje od ręki, na cuda potrzebuje kilku minut. (z uśmiechem na twarzy poleca przedstawicielka).

– Odkurzacz piorący Clean King radzi sobie z niezwykle trudnymi i niespodziewanymi plamami i zabrudzeniami, które mogły by być kłopotliwe do usunięcia bez jego pomocy. Urządzenie łatwo poradzi sobie z rozlanym płynem, wciągając błyskawicznie ciecz z każdej powierzchni. Trudno dostępne zakamarki, takie jak fugi przy płytkach, nie są problemem dla Clean Kinga. Odpowiednia końcówka dotrze nawet w najdrobniejszą szczelinę, skutecznie wysysając brud. Jeśli do tej pory zmywała Pani podłogę za pomocą mopa, chwaląc efekt szybko wysychającej podłogi, radzę przetestować mycie paneli, parkietu lub płytek z pomocą Clean Kinga. Mechanizm osuszający sprawia, że podłoga jest praktycznie sucha zaraz po umyciu, a niezrównany połysk i czystość zauważalne są od razu.

Świetne urządzenie, ale czy przyjazne dla alergików?

Zapytałam panią Jadwigę, czy Clean King jest urządzeniem przyjaznym alergikom.

– Odkurzacz piorący Clean King zdecydowanie ułatwia alergikom funkcjonowanie w zaciszu własnego mieszkania. Dzięki doskonałemu mechanizmowi filtrującemu, odkurzacz Clean King oczyszcza powietrze, jednocześnie nawilżając je i eliminując namnażanie szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów. Regularne stosowanie urządzenia Clean King we własnym domu sprawi, że odczuwalnie poprawi się jakość powietrza, którym państwo oddychacie. Szczególnie istotne jest to w przypadku małych dzieci oraz osób starszych, które wyjątkowo narażone są na szkodliwość zanieczyszczonego oraz nadmiernie wysuszonego powietrza. Jeśli wiele dobrych efektów można osiągnąć dzięki jednemu urządzeniu, praca z Clean Kingiem jest o wiele szybsza i efektywniejsza, niż przy użyciu wielu urządzeń. Nie wspominając o dodatkowych koszach.

Cena urządzenia.

Wspominając o kosztach, nasunęło mi się kolejne pytanie, w którym poprosiłam przedstawicielkę Clavam o opinię na temat ceny odkurzacza.

– Cena odkurzacza piorącego Clean King, 6900 zł, dostępnego tylko i wyłącznie na pokazach, zdecydowanie odzwierciedla wysoką jakość urządzenia oraz wysokiej jakości części, użytych do produkcji odkurzacza. Gwarancja sprawnego działania i niezawodności jest priorytetem niemieckiego producenta urządzenia Clean King. Dzięki temu, że odkurzacz jest sprzedawany bezpośrednio, na pokazach dystrybutora, firmy Clavam, mogą Państwo przekonać się na żywo o jego wysokiej jakości i doskonałym działaniu. Urządzenie, skupiające w sobie wiele funkcji, działa tak samo dobrze w każdej płaszczyźnie swojego przeznaczenia, jest sprzętem na prawdę najwyższej klasy. Ostrzegam jednocześnie, by nie dać się zwieść osobom, które oferują podrabiane produkty Clean King, które mogą Państwo nabyć po niższej cenie, lecz jakość oraz działanie, zdecydowanie nie mają nic wspólnego z oryginalnym urządzeniem Clean King. W przypadku nabycia produktu podrabianego, nie mają Państwo gwarancji producenta na sprawność produktu.

Pokazy i krążące opinie.

Moja, nieskrywana ciekawość musiała zostać zaspokojona. Zapytałam panią Jadwigę o krążące opinie o uczciwości pokazów oraz przedstawicieli, oferujących produkty.

Otrzymałam szczerą odpowiedź. Według opinii pani Jadwigi: – Pokazy są wciąż doskonałą metodą sprzedaży. Mimo rozwoju internetu, który kusi zakupami on line, dzięki czemu nie musimy wychodzić z domu, aby nabyć produkt, nie zawsze jest to dobre rozwiązanie. Firma Clavam sprzedaje na pokazach, by przedstawić swoim klientom wszellkie zalety swoich produktów bezpośrednio i naocznie. Każdy z gości może osobiście przekonać się o zaletach urządzeń, przetestować, dotknąć, sprawdzić wszelkie szczegóły oraz od razu uzyskać bezpośrednią odpowiedź na każde pytanie, związane z działaniem urządzenia. Clean King jest bardzo wielofunkcyjnym urządzeniem, które powinno być wykorzystywane w zakresie wszystkich, swoich możliwości. Klienci mogą na pokazie przekonać się o wielu funkcjach, których działania aż trudno odkryć. Czy wspominałam w naszej rozmowie o funkcji odświeżania pościeli wełnianej, którą posiada odkurzacz piorący Clean King? Sama czasem zapominam dodać, jak wiele możliwości kryje się w tym urządzeniu. Warto przekonać się osobiście, na czym polegają zalety korzystania z urządzenia Clean King.

Efekt rozmowy…

Dowiedziałam się więcej, niż chciałam wiedzieć, a opinia o Clean Kingu jest jak najbardziej pozytywna. Doceniam produkty wysokiej klasy, które nie zawiodą mnie wtedy, gdy będą potrzebne. Zakres funkcji, jakie posiada urządzenie, jest w zupełności wystarczający, aby służyło ono w mieszkaniu w zastępstwie wielu innych, oddzielnych urządzeń, dzięki czemu można zaoszczędzić miejsce. Wielkość odkurzacza nie jest przesadzona. Jestem bardzo zadowolona, zarówno z miłej, rzeczowej rozmowy, oraz z tego, że dzięki przypadkowi, moje życie domowe znacznie się uprości. Zamiast do doradcy finansowego, trafiłam do doradcy w zakresie porządków domowych. Ale kto wie, może dzięki Clean Kingowi, moje finanse również ulegną poprawie, nie będę korzystała z wielu urządzeń, a utrzymanie porządku będzie szybkie i sprawne. Ja będę mogła więcej czasu poświęcić obowiązkom zawodowym. Rewelacja. Polecam i już czekam na efekty w moim, czystym domu.

Zostaw odpowiedź