Oryginalne pokazy i prezentacje spółki Virgam (opinie). Sprawdź co oferuje!

0

Poszczególne segmenty, które wchodzą w skład wyposażenia każdego gospodarstwa domowego powinny stanowić jedynie przedmioty lub urządzenia o wysokiej jakości. Takie, które będą służyły swoim użytkownikom przez długie lata i sprawiały, że będzie on wciąż zadowolony z korzystania z nich. Nie trzeba chyba wspominać, że takie przedmioty powinny także posiadać wiele praktycznych zastosowań i przy okazji mogłyby cieszyć oko swoim precyzyjnym wykonaniem. Akcesoria gospodarstwa domowego wrosły w nasze życie tak mocno, że w chwili obecnej często pozostają one przez nas niedocenione. Nikt nie zastawia się nad tym, jak ważną rolę w jego życiu odgrywa zwykły odkurzać, urządzenie służące czynnościom pielęgnacyjnym czy też garnki, które wchodzą w skład wyposażenia kuchennego. Wystarczyłoby jednak, aby któregoś z wyżej wymienionych przedmiotów zabrakło w naszym życiu, aby zrozumieć, że życie bez nich byłoby niezwykle trudne. Firma Virgam to dystrybutor oraz urządzeń, które charakteryzują się doskonałym wykonaniem oraz które są niezastąpionym elementem każdego gospodarstwa domowego. Spółka Virgam każdego dnia zyskuje coraz większą popularność, a pokazy akcesoriów domowych, które są przez nią organizowane ściągają setki zainteresowanych nimi osób z całej Polski. Zapytaliśmy pana Jarosława Kozłowskiego, który reprezentuje interesy firmy Virgam w naszym kraju o szczegóły związane z sukcesem marki. Jego wyczerpujące odpowiedzi możecie Państwo przeczytać w niniejszym artykule.

Urządzenia wchodzące w skład gospodarstwa domowego, czy ich jakość może być odpowiednio dobrana do ich ceny? Gdzie można je kupić?

Takie pytanie skierowaliśmy do pana Jarosława Kozłowskiego, który jest reprezentantem firmy Virgam. Robienie podobnmych zakupów wcale nie należy do prostych czynności. Nasz rozmówca polecił nam skierować w podobnym celu swoje kroki na jeden ze specjalnie organizowanych przez firmę Virgam pokazów. W trakcie ich trwania można obejrzeć prezentację poszczególnych produktów, zobaczyć je w praktycznym zastosowaniu, a także skorzystać z obecności ekspertów, którzy z przyjemnością odpowiedzą na każde z zadanych im pytań. Takie pokazy wzbudzają jednak dość często niesmak społeczeństwa. Dlaczego tak jest? O szczegółach opowiada Jarosław Kozłowski:

„Firma Virgam jest dystrybutorem specjalistycznych odkurzaczy marki Clean King, wysokie jakości garnków, które produkowane są przez firmę Venice, a także mat masujących BodyShape, za produkcję których odpowiedzialna jest marka Casada. Ceny wymienionych sprzętów są całkowicie dopasowane do ich jakości. Oznacza to, że są one niezwykle korzystne. Sprzedaż tych urządzeń oraz akcesoriów gospodarstwa domowego jest prowadzona podczas specjalnych pokazów, które organizuje firma Virgam. W trakcie ich trwania można skorzystać z możliwości rozmowy ze specjalistami z danej dziedziny, którzy z przyjemnością odpowiadają na każde z zadanych im pytań. To także okazja na samodzielne przetestowanie każdego z produktów. Taki rodzaj handlu jest bardzo uczciwy względem konsumentów. Niestety, sukces marki Virgam wzbudza zainteresowanie nie tylko wśród konsumentów, ale także w gronie producentów marek konkurencyjnych, którzy wprowadzają na rynek niskiej jakości przedmioty, które mają imitować produkty naszej marki. Niektórzy nawet organizują pokazy, które do złudzenia przypominają spotkania z naszą marką. Warto wiedzieć, że są one organizowane na wpół legalnie. Osoby, które skusiły się na kupno takich urządzeń zwykle są z nich niezadowolone i to właśnie one odpowiedzialne są na negatywne opinie na nasz temat. Nie jest to jednak wina naszej firmy, a nie rozważnie dokonywanych zakupów.” – informuje oraz ostrzega nas pan Jarosław Kozłowski z firmy Virgam.

Stereotypy bywają krzywdzące, ale trzeba przyznać, że w istocie w Internecie istnieje wiele setek niezwykle dobrych opinii na temat sprzętów z asortymentu firmy Virgam. Klienci wypowiadają się na jej temat dobrze, a wielu z nich przyznaje, że jest tak zadowolony z zakupu, że z chęcią by go powtórzył.

Jakie produkty można kupić podczas pokazów firmy Virgam?

„Firma Virgam zajmuje się sprzedażą trzech przedmiotów. Są to:

  • maty BodyShape marki Casada, które dzięki systemowi wibracyjnemu poprawiają funkcjonowanie układów krwionośnego oraz limfatycznego. Korzystanie z tychże mat ma pozytywny wpływ na ogólne samopoczucie korzystającego, a z nich pomocą znikają dolegliwości bólowe karku oraz pleców.
  • Naczynia i garnki kuchenne marki Venice, czyli elementy wyposażenia kuchennego, które podbijają serca kucharzy. Gotowanie w nich to czysta przyjemność, która jest przyjazna dla zdrowia, oszczędzania energii oraz utrzymywania lepszych walorów smakowych przygotowywanych potraw.
  • Odkurzacze Clean King, czyli sprzęty, które uczynią sprzątanie miłym procesem. Odkurzacze marki Clean King posiadają funkcję mycia i prania, a także mają wbudowany w swoją strukturę specjalny nawilżać oraz odświeżać powietrza. 

Każdy z przedmiotów, które pozwoliłem sobie wymienić cechuje się wysoką jakością oraz precyzyjnym wykonaniem. Nasi projektanci włożyli w ich stworzenie ogromne zaangażowanie i zastosowali w nich wiele nowatorskich technologii. To właśnie te kwestie składają się na sukces naszej marki. Opinie konsumentów, którzy zdecydowali się na zakup oryginalnych produktów są niepodzielnie dobre. Zdecydowana większość naszych klientów twierdzi, że akcesoria gospodarstwa domowego, które znajdują się w naszej ofercie stanowiły jeden z najlepszych zakupów na jakie kiedykolwiek przyszło się im zdecydować.” – relacjonuje nam reprezentujący interesy firmy Virgam, Jarosław Kozłowski.

Jak przebiegają pokazy, które są organizowane przez firmę Virgam?

„Pokazy, które organizuje firma Virgam mają na celu wejście w bezpośrednią relację marki z klientem. Podczas takich spotkań istnieje możliwość przetestowania, obejrzenia, a także obejrzenia naszych produktów w trakcie ich pracy. Ponadto, na pokazach zawsze obecni są specjaliście z danych dziecin, których rolą jest odpowiadanie na wszystkie pytania naszych gości. Taki stan rzeczy wpływa bezpośrednio na to, że decyzje o ewentualnych zakupach są podejmowane w pełni świadomie. Zależy nam na tym, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług. Uważamy, że są oni najważniejsi we wszystkich procesach, które wiążą się z dystrybucją naszych produktów.” – wypowiada się pan Jarosław Kozłowski.

Rzeczywiście, należy przyznać, że firma Virgam ma politykę, która jest niezwykle przyjazna konsumentom. To bardzo dobrze wpływa na ich ogólny wizerunek, ponieważ sprawia, że urasta ona do rangi marki, która zasługuje za zaufanie swoich klientów. W istocie, uważamy, że popularność marki nie wzięła się znikąd, a firma Virgam w pełni zasłużyła na swój sukces. Opinie na temat oryginalnych przedmiotów, które znajdują się w asortymencie spółki Virgam są pozytywne, a klienci wydają się być usatysfakcjonowani dokonanymi przez siebie zakupami. Uważamy, że wiele konkurencyjnych firm mogłoby się niezwykle wiele nauczyć od firmy Virgam, która charakteryzuję się ogromnym szacunkiem do klienta.

Zostaw odpowiedź