Pokazy Spółki Palatinus (opinie) – Twoja szansa na zakup najwyższej jakości sprzętu gospodarstwa domowego

0

Kupując mieszkanie, czy budując dom w końcu przychodzi najbardziej oczekiwany moment, a więc kompletowanie wyposażenia. Zależy nam na sprzętach najwyższej jakości, które będą służyły bezawaryjnie przez długie lata. Jednak wybór nie jest łatwy. Jesteśmy zarzucani ofertami różnych marek, jednak nie mamy szansy zobaczyć jak sprzęty będą zachowywały się podczas użytkowania. Kupujemy produkt przez internet lub w sklepie, a uruchamiając go w domu okazuje się, że nie spełnia do końca naszych oczekiwań. Jest jednak rozwiązanie tych problemów.

Nie kupuj kota w worku.

Istnieją na rynku firmy, które oferują swoim klientom zorganizowanie pokazu sprzętu, który sprzedają. Podczas takich prezentacji mamy możliwość zapoznania się ze sposobem funkcjonowania każdego z produktów. Przedstawiciel firmy odpowie na wszystkie nasze pytania i pokaże metody zastosowania każdego ze sprzętów, o jakich sami nigdy byśmy nie pomyśleli. Dzięki fachowej prezentacji będziemy mogli wykorzystać produkt w 100%. Kupując produkt na prezentacji, podczas pierwszego użycia nic nas już nie zaskoczy, jak w wypadku zakupu sprzętu „w ciemno”.

Jedną z najprężniej działających w ten sposób firm na rynku jest Spółka Palatinus. Umówiliśmy się na spotkanie z jej przedstawicielem, Panem Mateuszem Rogalskim, aby poznać funkcjonowanie firmy „od kuchni”

Pan Maciej pojawia się na spotkaniu punktualnie, jak przystało na przedstawiciela handlowego. Z uśmiechem przedstawia się, zamawiamy dobrą kawę i … to on pierwszy zadaje pytanie „co Pani myśli o prezentacjach sprzętu?”. Po czym nie czekając na odpowiedź mówi „Wie Pani, jest wiele niepochlebnych opinii o sprzedaży bezpośredniej- pokazowej. Często ludzie słysząc w słuchawce głos telemarketera mają ochotę od razu się rozłączyć i niektórzy tak właśnie robią. Ci bardziej kulturalni dziękują za ofertę i informują, że aktualnie nie mają czasu na rozmowę. Jest to wynikiem funkcjonowania na rynku wielu nieprofesjonalnych firm zajmujących się sprzedażą bezpośrednią. Ich pracownicy nie są odpowiednio przygotowani do pracy z klientem, dlatego ludzie mają wrażenie, że coś się im „wciska” podczas takich spotkań. Nasza firma walczy z tym wizerunkiem. Coraz skuteczniej. Może o tym świadczyć fakt, że często działamy z polecenia. Osoby uczestniczące w prezentacji polecają nas swoim znajomym. Bo taki sposób robienia zakupów naprawdę jest korzystny. Nie kupuje się wówczas kota w worku.”

Zalety prezentacji.

Jakie są więc korzyści z udziału w prezentacji?

„Jest ich tyle, że nie wiem od czego zacząć.” z uśmiechem odpowiada Pan Mateusz. „Przede wszystkim mamy możliwość bezpośredniej interakcji z klientem. Na początku poznajemy jego potrzeby i oczekiwania. Wiemy czego wymaga od produktu, więc możemy pokazać mu, że to co oferujemy sprosta jego oczekiwaniom. Kiedy podczas prezentacji pojawią się jakieś wątpliwości, jesteśmy do dyspozycji. Odpowiadamy na wszystkie pytania, robimy testy, pozwalamy, aby klient sam sprawdził, czy dany produkt mu odpowiada, czy jest wygodny w użytkowaniu. Każda prezentacja jest przygotowywana bardzo dokładnie, aby pokazać wszystkie możliwości danego sprzętu. Proszę mi powiedzieć ile osób kupując w sklepach czyta dokładnie instrukcję obsługi urządzenia? Prawie nikt, albo tylko garstka. Za naszych obserwacji wynika, że wówczas wykorzystuje się maksymalnie 20% możliwości sprzętu. Dzięki prezentacjom bez konieczności czytania broszurek, od razu wiadomo na co pozwala dane urządzenie. Klienci bardzo często są zdziwieni- o, to w taki sposób też można to używać, no na to bym nie wpadła. Ponadto jesteśmy do dyspozycji naszych klientów również po zakupie. Jeśli więc później, w trakcie użytkowania nasuną się jakieś pytania- chętnie odpowiadamy. Jest to zupełnie inna relacja niż kupienie produktu w sklepie. Tam klient pozostaje po zakupie sam sobie.”

To faktycznie bardzo dużo zalet. Taka prezentacja daje jasny obraz tego, co kupujemy. Jak wygląda praca sprzedawcy w Państwa firmie?

” Cała nasza kadra, to doskonale wyszkoleni fachowcy. Obecnie w sprzedaży mamy trzy topowe produkty, są to: mata bodyshape firmy casada, garnki venice oraz odkurzacz clean king. Nasi sprzedawcy znają te produkty od podszewki. Ale u nas ważna jest nie tylko wiedza merytoryczna dotycząca danej rzeczy. Równie mocny nacisk kładziemy na tak zwane umiejętności interpersonalne naszych przedstawicieli. Dzięki temu mamy pewność, że każde spotkanie odbędzie się w miłej atmosferze i przeprowadzone będzie na najwyższym poziomie. Do każdego spotkania przygotowujemy się indywidualnie. Handlowcy zawsze w zanadrzu mają przygotowane jakieś niespodzianki, czy promocje, dlatego nawet jeśli ktoś był już na jednym spotkaniu z nami, z kolejnego może wynieść zupełnie inne doświadczenia.  Jedyne co powtarza się podczas każdej prezentacji, to jak najdokładniejsze przedstawienie naszych produktów.”

Produkty z najwyższej półki.

Czy mógłby Pan w takim razie opowiedzieć coś o Waszych produktach? Na początek może mata bodyshape?

„Z największą przyjemnością. Mata bodyshape firmy Casada to produkt przeznaczony dla osób, które z różnych względów nie mogą poddać się tradycyjnym masażom, a z uwagi na swoje zdrowie takie masaże są dla nich rekomendowane. Dzięki naszej macie, która posiada 10 pól wibracyjnych, podzielonych na strefy wibracji oraz strefom grzewczym można takie zabiegi wykonywać w zaciszu domowym w dowolnym czasie. Cena takiej maty, z której możemy korzystać przez długie lata, jest bardzo korzystna w porównaniu do pakietu kilku zabiegów w gabinecie, na które jeszcze przecież musimy dojechać. Ten produkt ma wyłącznie najlepsze opinie wśród użytkowników. Aby poznać jej zalety najlepiej wziąć udział w prezentacji.”

To może teraz coś o odkurzaczu?

Odkurzacz Clean King, to w rzeczywistości wielozadaniowe urządzenie. Łączy w sobie funkcje najlepszych odkurzaczy na rynku, a dodatkowo ma również funkcje mopa do mycia podłóg, zastępuje nawilżacz powietrze, a także odświeżacz. Jakby tego było mało świetne czyści również meble i tapicerki samochodowe. Ceny tych wszystkich urządzeń razem wziętych są dużo wyższe niż cena jednego naszego urządzenia. A wszystko to na najwyższym poziomie.”

I jaka oszczędność miejsca. To proszę jeszcze coś powiedzieć o tych magicznych garnkach.

Garnki Venice gwarantują najwyższą jakość i bezpieczeństwo użytkowania w przystępnej cenie. Posiadamy w ofercie naczynia o różnych pojemnościach z dodatkowymi akcesoriami. Wszystkie produkowane z najwyższej klasy materiałów, przechodzą liczne kontrole jakości. Można je użytkować przez wiele lat i nadal pozostają w idealnym stanie. Mamy same pozytywne opinie na ich temat.”

Nieuczciwa konkurencja.

A co z podobnymi ofertami na rynku, które mają zdecydowanie niższe ceny?

„Wiele osób zadaje nam to pytanie. Oczywiście istnieje nieuczciwa konkurencja, oferująca nie do końca legalne produkty, o zdecydowanie gorszej jakości, stąd niższa cena. Należy bardzo uważać. Z pozoru oszczędzamy na zakupie, jednak takie niemarkowe produkty nie dość, że wykonane z niższej jakości materiałów, po krótkim czasie użytkowania zaczynają się psuć. A tam już nie ma po-zakupowego kontaktu z klientem. Rozczarowani ludzie zostają bez pieniędzy z, nie bójmy się tego stwierdzenia, wielkim bublem, który już do niczego się nie nadaję. Apeluję więc- kupujmy od sprawdzonych sprzedawców.”

Bardzo dziękuję za spotkanie.

Rozmawiał Pan Mateusz Rogalski, przedstawiciel firmy Palatinus

Zostaw odpowiedź