Przytulna atmosfera w domu – jak to zrobić?

0

Znanym sposobem na stworzenie ciepłej, romantycznej atmosfery w domu jest używanie świec i ozdobienie wnętrza przytulnymi akcesoriami. Koce, drewniane dodatki, zasłony, a przede wszystkim blask palących się świeczek z pewnością umilą długie wieczory. Nie każdy wie, że chociaż świece sojowe wyglądają i pachną podobnie do ich odpowiedników parafinowych, oferują wyraźne zalety. Jednak nie wszystkie świece sojowe powstają w ten sam sposób. Podczas gdy niektóre ograniczają niepotrzebne chemikalia, inne zawierają dodatki lub są mieszane z woskiem parafinowym. Jakie więc są zalety świec sojowych i jakie wybrać, aby stworzyć przytulny klimat w domu? Odpowiadamy w artykule! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Świece sojowe – prosty sposób na przyjemne wieczory

Świece sojowe wykonane są z ziaren soi, naturalnego, odnawialnego źródła uprawianego w wielu regionach przez lokalnych rolników. Dla odmiany, świece parafinowe produkowane są z ropy naftowej, która jest nieodnawialnym źródłem substancji rakotwórczych. Substancje te mogą być uwalniane do powietrza podczas spalania. Świeca wykonana z wosku sojowego uwalnia niewielką ilość sadzy podczas palenia w porównaniu do tradycyjnych odpowiedników parafinowych. To niezwykle istotne, ponieważ czarny dym często osadza się na ściankach świeczki, ale także na suficie. Przy regularnym paleniu świec parafinowych trzeba zdecydowanie częściej sprzątać, a nawet odmalowywać ściany, aby zachować ich estetyczny wygląd. Świece sojowe są również nietoksyczne, więc podczas spalania nie uwalniają zanieczyszczeń do powietrza. Warto wspomnieć, że wybierając świece sojowe, często wspieramy pracę lokalnych rolników i rzemieślników.

Poznaj świece sojowe Bath Bullet!

Bath Bullet jest polską, rodzinną firmą, powstałą dzięki miłości do naturalnych i lepszych rozwiązań oraz przyjemnych chwil, które można zagwarantować sobie, zapalając swoją ulubioną świecę. Firma prowadzona jest przez dwie siostry: Karolinę oraz Martę, które z pasją i zaangażowaniem dbają o rozwój marki oraz o dobór najlepszych, starannie wyselekcjonowanych produktów. Obie doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak nasze samopoczucie oraz dbałość o nasz rozwój duchowy wpływa na jakość naszego życia. Z tego powodu zapragnęły stworzyć unikalną markę oferującą wyjątkowe produkty. Świece sojowe Bath Bullet to wyjątkowe kompozycje zapachowe, które umilą chwile relaksu i zapewnią spokój ducha. Oprócz świec firma tworzy także produkty zapachowe do szafy i inne akcesoria do codziennego użytku. Już dziś sięgnij po produkty marki Bath Bullet i rozkoszuj się ciepłym aromatem w całym domu!

Zostaw odpowiedź