Swarovski na chrzciny

0

Swarovski to firma rodzinna powstała pod koniec XIXw., produkująca sztuczne kryształki. Już na początku XXw. produktami firmy zainteresowali się projektanci haute couture, m.in Coco Chanel. Szlifowane, w pełnej gamie kolorów, odcieni i kształtów kryształki i figuralne bryły kryształowe doskonale sprawdzają się jako eleganckie dodatki do wyjątkowych okazji. Oprawione w złoto lub srebro zamieniają się w cenną biżuterię, przypominającą oryginalne diamenty. Kamienie Swarovskiego dostępne są w ponad 100 tysiącach kolorów, form oraz wielkości.

Swarovski na ważne okazje

Popularność i uroda tych produktów sprawiła, że popyt na biżuterię Swarovskiego cały czas jest na linii wznoszącej, przy jednoczesnym i nieustannym poszerzaniu asortymentu. Jednym z najciekawszych wyrobów firmy Swarovski są niewielkich rozmiarów kryształowe figurki, stanowiące doskonały, niebanalny prezent na każdą okazję.

Swarovski chrzest to jedna z tych okazji, która wymaga oryginalnego prezentu. Uczestnicy uroczystości długo zastanawiają się zwykle nad wyborem właściwego prezentu, takiego, który estetycznie będzie dojrzewał wraz z obdarowanym. Chrzciny to dzień, gdy członkowie rodziny podążają do bohatera ceremonii i wręczają mu niezapomniane prezenty z nadzieją, że przetrwają one największe życiowe zawirowania.

Figurki Swarovskiego na prezent

Propozycja figurek Swarovskiego, które można byłoby wręczyć przy takiej okazji jest prawie nieograniczona. Figuralne kryształy, łączone ze złotem, srebrem czy metalem, pięknie zapakowane w puzderkach zawsze będą stanowiły pożądany souvenir. Buciki Swarovski na chrzest złote, srebrne czy różowe, z indywidualnie wygrawerowaną tabliczką, z imiennym grawerem na buciku, zapakowane w eleganckie skórzane puzderko będą się prezentowały niezwykle szykownie wśród innych prezentów darowanych dziecku. Symbolika bucika odpowiada tej wyjątkowej okazji, ale produktów, które sprawdzą się przy okazji chrztu jest znacznie więcej. Grzechotki, smoczki, słoniki, autka, kołyski czy wózki ze szlifowanego kryształu mogą pozostać samodzielnym prezentem lub cennym dodatkiem do każdego innego.

Prezenty podarowane z okazji chrztu powinny pozostawać z nami jak najdłużej, najlepiej przez całe życie. Swarovski proponuje kunsztowną biżuterię kryształową łączoną z cennymi surowcami. Pielęgnowane, zadbane będą pięknie prezentowały się na półce i przypominały tak długo jak tylko będzie to możliwe o ważnym dniu, w trakcie którego nastąpiło nie tylko ważne wydarzenie duchowe, ale połączyło ono wiele osób, dla których ten dzień był równie istotny.

Zostaw odpowiedź